Programy dla sklepów, marketów, hurtowni, serwisów samochodowych.

Rc-handel RC-SOFT

Rc-handel to prosty i łatwy program dla małych sklepów, firm. Program współpracuje z drukarką fiskalną, czytnikiem kodów kreskowych, drukarkami laserowymi i atramentowymi. Pracuję pod każdym system Windows (32bit i 64bit).

Rc-handel

Program przeznaczony jest dla małych przedsiębiorstw, posiadających tylko jedno stanowisko komputerowe. Ułatwia utrzymanie stanów magazynowych towarów na właściwym poziomie, wspomaga gospodarkę magazynową. Oferuje swoje usługi w zakresie dokumentowania obrotu towarowego, przeprowadzania remanentów, a także wielu innych czynności związanych z prowadzoną działalnością gospodarczą.

Rc-sklep RC-SOFT

Rc-Sklep to zlozony system informatyczny dla malych, srednich i duzych sklepow (sieci sklepów). System ten bezproblemowo obsluzy sklepy wielkopowierzchniowe np. markety spozywcze.

Sklep 2000

Otrzymaja Panstwo do dyspozycji system, który w pelni zdalnie zarzadza terminalami kasowymi przez caly okres ich funkcjonowania. Pracownicy techniczni nie beda juz musieli udawac sie do stacji roboczych aby dostarczyc lub zainstalowac system operacyjny, co znacznie uprosci zarzadzanie zasobami Sieci i przyczyni sie do obnizenia kosztów ponoszonych przez firmy na wdrazanie systemu.

wiecej..>>

Small Business SYMPLEX

Program Small Business przeznaczony jest do kompleksowej obslugi malych firm ze szczególnym uwzglednieniem firm handlowych posiadajacych kasy fiskalne (równiez drukarki fiskalne).

Symplex Small Business

Program jest latwy w obsludze, posiada przyjazny interfejs komunikacji z uzytkownikiem, a co najwazniejsze doskonale sprawdza sie w codziennej praktyce. Program wyposazony jest w szerokie mozliwosci raportowania, a wsród jego szczególnych cech nalezy wymienic duza elastycznosc pozwalajaca na dostosowanie programu do indywidualnych potrzeb uzytkownika.

wiecej..>>

Rc-hurt RC-SOFT

Rc-hurt podobnie jak Rc-sklep jest zlozonym systemem informatycznym opartym na linuxie jednak z przenaczeniem do hurtowni (sieci), sklepów gdzie wiekszosc sprzedazy opiera sie na fakturach a nie paragonach.
System umozliwia prowadzenie przez mobilnych handlowców sprzedazy online na palmtopach.

Hurt 2000

Otrzymaja Panstwo do dyspozycji system, który w pelni zdalnie zarzadza terminalami sprzedazy przez caly okres ich funkcjonowania. Pracownicy techniczni nie beda juz musieli udawac sie do stacji roboczych aby dostarczyc lub zainstalowac system operacyjny, co znacznie uprosci zarzadzanie zasobami Sieci i przyczyni sie do obnizenia kosztów ponoszonych przez firmy na wdrazanie systemu.

wiecej..>>

EuroBOS

EuroBOS podobnie jak Rc-hurt jest zlozonym systemem informatycznym opartym na linuxie jednak z ta róznica, ze
pozwala prowadzic gospadarke wielomagazynowa oraz sprzedaz internetowa.

euroBOS

Otrzymaja Panstwo do dyspozycji pakiet, który w pelni sprawdzi sie w sklepach, marketach, hurtowniach, stacjach paliw. EuroBOS to jedyny system wielofunkcyjny w swojej klasie dzialajacy on-line w internecie z systemem obslugi internetowej w serwisach.

wiecej..>>

Kasy fiskalne | Komputery | Programy | Sprzedaż i Serwis| Oprogramowanie dla małych i średnich firm

Wejherowo | Bolszewo | Luzino | Gościcino | Reda | Rumia | Gdynia | Gdańsk | Trójmiasto
Handel wielobranżowy
Katalog Firm