Systemy przywoławcze

Aktualności

Nowoczesne systemy przywoławcze usprawnią prace w każdej branży: m. in restauracjach, placówkach medycznych jak również usługowych. Urządzenia te pomogą zoptymalizować pracę i usprawniają komunikację między pracownikami. System jest prosty i nie wymaga skomplikowanych instalacji. Komunikacja opiera się na sygnale radiowym, dzięki czemu nie ma problemu z brakiem zasięgu GSM czy zerwanym połączeniem internetowym.

Systemy przywoławcze można dostosować do aktualnego zapotrzebowania. W miarę rozrastania się firmy, wystarczy zainwestować w kolejne urządzenia. To bardzo dobre rozwiązanie dla małych, średnich jak również dużych firm.

Transmiter TX-9560EZ

transmiter_T9560EZ

Transmiter jest prostym, urządzeniem, dzięki czemu dyskretnie powiadamia obsługę o wykonanej usłudze.

Nadajnik wykorzystywany w rozwiązaniu przywoływania obsługi lub personelu. Współpracuje z pagerami diodowymi do 799 takich urządzeń.

Systemy przywoławcze – pager diodowy SP4

systemy przywoławcze pager diodowy

Pager bez wyświetlacza – posiada cztery kolorowe diody. Produkt ma wbudowany akumulator – wymaga ładowarki.

Bateria po naładowaniu wytrzymuje około 48 godzin. Sygnalizacja wiadomości odbywa się poprzez wibracje jak również poprzez świecące diody.

Systemy przywoławcze -Pager tekstowy E467

systemy przywoławcze pager tekstowy

Pager z 4-liniowym z podświetlanym wyświetlaczem alfanumerycznym LCD. Nie wymaga ładowarki – zasilanie baterią AAA.

Zasięg pagera jest zależny od poziomu naładowania baterii, którymi jest zasilany. Trzeba pamiętać o regularnej wymianie baterii, w przeciwnym razie zasięg działania może być za m

Coaster CS7

systemy przywoławcze Coaster CS7

Coaster CS7 to urządzenie do powiadamiania gości o przygotowanym daniu. Idealne i nowoczesne rozwiązanie dostępne jest w kilku wersjach kolorystycznych: biały, czerwony, niebieski, zielony i multi-kolor. Posiada „zderzak” chroniący przed upadkami oraz miejsce na reklamę. Po wykonaniu usługi przywołują klienta sygnałem świetlnym i/lub wibracjami , dzięki czemu nie tworzą się kolejki przy kasie.